Mnova GearsPakiet do tworzenia automatycznych przepływów pracy dla danych analitycznych, w tym NMR, MS i innych


Używając podstawowych i zaawansowanych wtyczek Mnova jako elementów początkowych, możliwe jest powielanie Standardowych Procedur Operacyjnych lub innych mozolnych i powtarzalnych zadań, których tak bardzo nienawidzimy!

Do tej pory zespół Mestrelab wykorzystywał Mnova Gears do tworzenia niestandardowych automatów w przemyśle farmaceutycznym. Poniżej prezentowanych jest kilka przykładów tego, gdzie można wykorzystać Mnova Gears aby praca z Mnova była prostsza i szybsza.


Główne własności
 • Nowa generacja automatycznych rozwiązań zapewniających pełną kontrolę nad procesem
 • Szybsze wsparcie i rozwój produktów wraz z całą analizą automatyzacji w jednym pakiecie oprogramowania
 • Moc narzędzi Mnova do przetwarzania, analizy i raportowania
 • Dostosowywanie własnych zautomatyzowanych rozwiązań dzięki wykorzystaniu skryptowego charakteru modułu
 • Baza danych wyników eksperymentów dostępna w czasie rzeczywistym po zakończeniu procesu
 • Oszczędność czasu specjalistów dzięki automatyzacji rutynowych procesów i przepływom pracy
 • Akceptacja wielu danych wejściowych, takich jak widma NMR, MS, IR i UV od różnych dostawców, zarówno historycznych, jak i w momencie ich pozyskania
 • Generowanie kilku rodzajów wyników, od złożonych raportów pdf do prostych odpowiedzi typu pozytywna / negatywna

Procesowanie
Uwolnienie czasu na prawdziwą analizę NMR, dzięki wykonywaniu przez Mnova pracy w tle. Możliwość wyboru opcji „Zalecane przetwarzanie”, tworzeniu szablonów przetwarzania lub uzyskaniu pomocy Mestrelab dotyczącej wdrożenia przetwarzania ad hoc (dostosowanego). Możliwe niektóre zadania do automatycznego przetwarzania:
 • Korekta linii podstawowej
 • Apodyzacja
 • Dopełnianie zerami
 • Korekta fazy
 • Odwołania


Tworzenie i automatyzowanie własnych rutynowych analiz
Każdy etap automatyzacji przepływu pracy można dostosować do konkretnych potrzeb, czy to ustawień przetwarzania, zaawansowanych algorytmów analizy, czy projektu raportów.
Skalowalność: liczba wtyczek, które można użyć, jest nieograniczona, można zacząć od łatwych przepływów pracy i kontynuować budowanie bardziej złożonych i kompleksowych procesów.
Przykładowe przepływy pracy: niektóre wtyczki zostały załadowane z ustawieniami wstępnymi. Można ich użyć jako takich lub dostosować je do własnych potrzeb


Zautomatyzowana archiwizacja danych i wyników
Możliwość określenia wymagania co do nowego standardu zapisu danych tak, aby wszystkie nowe dane były poprawnie archiwizowane. Możliwość utworzenia przepływ pracy, aby automatycznie zapisywać dane historyczne w nowym standardzie, harmonizując formaty z różnych lat i witryn.
Mestrelab zawsze chętnie dodaje nowe formaty importu / eksportu do swojego istniejącego zakresu. W przypadku konkretnych potrzeb, prosimy o kontakt z naszym zespołem pomocy technicznej.


Mnova Viewer
Mnova Gears zawiera Mnova Results Viewer do przeglądania i korygowania wyników.
Przeglądarka wyników jest nie tylko ładna, ale może także ponownie uruchomić ocenę wybranego zestawu danych, jeśli specjalista uważa, że wyniki automatyzacji nie są prawidłowe.


Więcej o Mnova Gears
Broszura Mnova Gears (ang.)
Script logo