Nowości w Mnova SMA 3.0

Mnova SMA 3.0 jest wyposażony w nowy zestaw funkcji, dzięki którym analiza mieszanin jest łatwiejsza i lepiej dostosowana do potrzeb użytkownika. Wprowadzono różne ulepszenia w interfejsie, konfiguracji analizy (SOP), opcjach raportowania i możliwościach automatyzacji, dla których został wydany zupełnie nową aplikację Gears SMA.

Ulepszony i zreorganizowany interfejs dla bardziej intuicyjnego przepływu pracy
Okno dialogowe SMA zostało przeprojektowane, aby umożliwić łatwiejszy i bardziej intuicyjny przepływ pracy. Zaktualizowano i przeorganizowano ikony, poprawiono podpowiedzi i dodano nowe opcje.


Więcej możliwości tworzenia macierzy analitycznych w locie
Użytkownik może teraz szybko importować swoje mieszaniny z aktywnego dokumentu Mnova, zamiast wprowadzać je ręcznie i ryzykować błędy w pisowni. Można je zapisać w oddzielnych plikach lub pogrupować na kilku stronach w jednym pliku Mnova.


Łatwiejszy import związków z Mnova DB
„Asystent eksperymentów SMA” został przemianowany na „Asystent bazy danych” i został ulepszony poprzez połączenie różnych nowych funkcji, aby ułatwić przeglądanie i dodawanie związków do mieszaniny.


Ładowanie wyników eksperymentu do panelu SMA
Udostępnianie i przeglądanie wyników analiz SMA zostało ułatwione dzięki nowej opcji ładowania wyników SMA z aktywnego dokumentu do panelu SMA. Wszystkie powiązane informacje (takie jak informacje o mieszaninie, ustawienia obliczeń, parametry standardowe, metadane) są również ładowane, a biblioteka jest generowana automatycznie w domyślnym katalogu SMA. Umożliwia to użytkownikowi odzyskanie wszystkich wymaganych danych, aktualizację, a nawet powtórzenie analizy jeśli zajdzie taka potrzeba.


Zaawansowane raportowanie w wielu formatach
Zaawansowane raporty zawierające szczegółowe informacje o danych analitycznych i wynikach można teraz natychmiast tworzyć w wielu formatach wyjściowych: Mnova, PDF, html, xml i csv oraz w pełni dostosowywać. Raporty te zostaną zapisane w wybranym katalogu.


Ulepszone alerty
Wiadomości alertów są teraz bardziej informacyjne i można je sortować według związków lub czasu. Więcej na temat alertów SMA: https://resources.mestrelab.com/mnova-sma-alert-set-up/

Nowe opcje zapisywania i wczytywania ustawień analizy
Te nowe opcje umożliwiają opracowywanie i przechowywanie metod, które można wykorzystać dwukrotnie aby zapewnić wiarygodność wyników. Otwiera to również możliwość zastosowania SMA nie tylko przez ekspertów spektroskopii NMR, którzy mogą po prostu zastosować metody opracowane przez ekspertów do prowadzenia własnych eksperymentów.


Rutynowa analiza dużej liczby próbek
Gears SMA to nowy program, który działa z platformą automatyzacji Mnova Gears, aby operować na partiach próbek zapisanych w określonym katalogu lub w inny sposób pozyskanych w czasie rzeczywistym. Gears SMA przetwarza i analizuje dane, a następnie generuje raporty i archiwizuje wyniki.


Script logo